Wypełnij formularz, aby umówić się na bezpłatne spotkanie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dlaczego właśnie my?

INSERVICES

Odkrywamy nowe horyzonty dla Twojego biznesu

  • Dziesięć lat działania na rynku
  • Setki zadowolonych Klientów
  • Tysiące wypełnionych wniosków
  • Miliony pozyskane na rozwój biznesu

…i jedna myśl, która przyświeca całemu zespołowi:
„Kto chce zapalać innych, sam musi płonąć.”

InServices to firma, która pozwoli Ci zrealizować marzenia o założeniu i rozwoju własnej działalności gospodarczej, a także odkryciu wszystkich możliwości zawodowych dostępnych na rynku.

W naszym zespole zatrudniamy najlepszych profesjonalistów, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, aby rozwiewać wszystkie wątpliwości i służyć pomocą w rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Co mówią o nas nasi Klienci i Partnerzy

REFERENCJE I CERTYFIKATY

img09

Dzięki współpracy z firmą InServices Agnieszka Szafrańska pozyskaliśmy 1.818.269,28 zł na rozwój przedsiębiorstwa Sky Tronic Sp. z o.o. w projekcie rozwoju możliwości geolokalizacjnych bezzałogowych statków powietrznych.

Zobacz...
img09

Dzięki współpracy z firmą InServices pozyskaliśmy 989.854,60 zł na realizację badań przemysłowych i prac rozwojowych przedsiębiorstwa Luxon Sp z o.o. (...) Firma InServices jest godna polecenia dla firma chcących pozyskać dotację z UE. 

Zobacz...
img09

Ten Certyfikat nadaje się jako dowód, że system zarządzania spełnia wymagania Normy: ISO 9001:2015

Zobacz...
img09

(...) Dzięki współpracy z firmą InServices Agnieszka Szafrańska pozyskaliśmy 1.417.785,60 zł na wprowadzenie innowacyjnej usługi cięcia laserem i zaokrąglania krawędzi materiałów o różnorodnej charakterystyce. (...) 

Zobacz...
img09

(...) Powierzone zlecenie zostało zrealizowane terminowo oraz z zachowaniem należytej staranności. Specjaliście z InServices w ramach współpracy wykonali biznes plan, a także brali czynny udział w merytorycznym dopracowaniu innowacyjnego pomysłu naszej firmy.

Zobacz...
img09

Polecam firmę InServices, jako sprawdzonego doradcę w zakresie pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej. Moje doświadczenia i otrzymane dofinansowanie niech będą rekomendacją dla skuteczności działań firmy Pani Agnieszki Szafrańskiej. 

Zobacz...
img09

(...) Zlecenie zostało wykonane z dużym zaangażowaniem i terminowo. Pan Grzegorz Szafrański wykazał się dużą wiedzą merytoryczną związaną z przedmiotem inwestycji, jak również w zakresie wytycznych unijnych oraz zagadnień marketingowych i finansowo-ekonomicznych.(...) Polecam firmę InServices wszystkim wymagającym klientom. 

Zobacz...
img09

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia uprawniający do świadczenia usług: pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego (...).

Zobacz...
img09

<p>Przekonani jesteśmy, iż zakres tematyki poruszanej podczas spotkania, możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistami i nawiązanie nowych kontaktów przyczynią się pozytywnie do rozwoju przedsiębiorczości w naszej gmini</p>

Zobacz...
img09

Podczas realizacji zadania Pan Grzegorz Szafrański wykazał się dużym zaangażowaniem w projekt oraz dał się poznać jako osoba o szerokich horyzontach myślowych. Stworzył on koncepcję rozwoju usług serwisowych oraz wsparcia IT, wykazując się innowacyjnym podejściem do problemu.

Zobacz...
img09

(...) Przygotowanie merytoryczne osób prowadzących szkolenie, jak i jakość materiałów szkoleniowych były satysfakcjonujące, tak dla nas jako organizatorów spotkania, jak i dla uczestniczących mieszkańców. Wiedza, którą przekazywali prowadzący dotyczyła aktualnych naborów i możliwości pozyskania wsparcia finansowego na rozwój bieżącej działalności oraz na otwarcie działalności gospodarczej (...)

Zobacz...
img09

Rzetelność,  profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków oraz duże doświadczenie w zakresie realizacji projektów dofinansowanych ze środków EU to tylko niektóre z zalet pracowników InServices.

Zobacz...
img09

Dzięki Firmie Inservices udało nam się uzyskać dofinansowanie na podniesienie kompetencji kadry pracowniczej w ramach szkoleń z zakresu zastosowania nowoczesnych metod w diagnostyce urządzeń i instalacji elektrycznych i elektronicznych.

Zobacz...
img09

(...) W ramach współpracy biznesowej uzyskaliśmy środki na dalszy rozwój naszej działalności, w tym: na zakup nowego pawilonu handlowego i na zatrudnienie dodatkowych pracowników. Specjaliści z firmy InServices przeprowadzili audyt, pomogli nam określić nasze potrzeby rozwojowe i uszeregowali harmonogram działań.

Zobacz...
img09

(...) podczas konsultacji zasugerowano mi koncepcję rozszerzenia usług, która to sprawdziła się w stu procentach. W planach mam dalszy rozwój swojej firmy i już wiem do kogo zwrócę się o pomoc.

Zobacz...
img09

Firma reprezentowana przez Pana Grzegorza Szafrańskiego zrealizowała projekt terminowo, profesjonalnie, a przede wszystkim skutecznie. 15 października br. rozstrzygnięto konkurs nr 1 w ramach programu krajowego pn. GO_GLOBAL.PL (...)

Zobacz...
img09

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, z należytą starannością i rzetelnością. Szkolenie zostało dostosowane do potrzeb uczestników, a wiedza przekazana przez prowadzących była zrozumiała i użyteczna.

Zobacz...
img09

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich wyraża pozytywną opinię o jakości i skuteczności usług świadczonych przez firmę InServices Agnieszka Szafrańska.

Zobacz...
img09

Dzięki firmie INSERVICES Agnieszka Szafrańska pozyskaliśmy środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na podniesienie kompetencji kadr pracowniczych w ramach kursów językowych oraz szkoleń z zakresu prowadzenia negocjacji handlowych.

Zobacz...
img09

(...) podczas konsultacji zasugerowano mi koncepcję rozszerzenia usług, która to sprawdziła się w stu procentach. W planach mam dalszy rozwój swojej firmy i już wiem do kogo zwrócę się o pomoc.

Zobacz...
img09

Mogę polecić współpracę z Panią Agnieszką Szafrańską innym pracodawcą.

Zobacz...
img09

Firma InServices Agnieszka Szafrańska z powodzeniem opracowała na rzecz NANO SERWIS Dawid Stępień aplikację o dofinansowanie kursów i szkoleń pracowniczych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego realizowanego ze środków z Funduszu Pracy.

Zobacz...
img09

(...) Spotkanie było prowadzone na najwyższym poziomie i spełniło oczekiwania licznie zgromadzonych uczestników. Prowadzący przekazał wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały zarówno dla przedsiębiorców doświadczonych, jak i tych którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność.

Zobacz...
img09

Wyrażam pozytywną opinię o firmie Inservices Agnieszka Szafrańska ul. Piławska 8/1 50-538 Wrocław, która w dniu 27.04.2016 r. przeprowadziła bezpłatne indywidualne konsultacje dla przedsiębiorców dotyczące możliwości skorzystania ze środków unijnych w latach 2014-2020.

Zobacz...
img09

<p>(...) Bardzo pozytywnie oceniamy sposób prowadzenia spotkania, a w szczególności przygotowanie merytoryczne osoby prowadzącej. Spotkanie zostało przygotowane z należytą starannością oraz zgodnie z oczekiwaniami uczestników. Na podkreślenie zasługuje również duże zaangażowanie, elastyczność i fachowość przedstawicieli firmy.</p>

Zobacz...
img09

(...) polecamy firmę Inservices Agnieszka Szafrańska jako solidnego i rzetelnego partnera w realizacji inicjatyw o podobnym charakterze.

Zobacz...
img09

W ramach współpracy uzyskaliśmy środki na zwiększenie zatrudnienia w naszej firmie. Doradcy biznesowi z Firmy Inservices przeprowadzili audyt i po określeniu naszych potrzeb zasugerowali najbardziej optymalne rozwiązania pozyskania dotacji (...) Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych wspólnych planów inwestycyjnych.

Zobacz...
img09

Dobre przygotowanie prowadzącego p. Grzegorza Szafrańskiego oraz znajomość tematyki popartą doświadczeniem zawodowym umożliwiła przekazanie najistotniejszych zagadnień w sposób czytelny i zrozumiały.

Zobacz...
img09

Konsultacje dotyczyły trwających i zbliżających się konkursów unijnych przewidzianych dla Aglomeracii Wałbrzyskiej (...) Eksperci reprezentuiący firmę Inservices wykazali się dużą wiedzą tematyczna, doświadczeniem w realizacii projektów inwestycyjnych oraz szczegółową znajomością programów unijnych.

Zobacz...
img09

Gmina Miasto Świdnica wyraża swoją pozytywną opinię o jakości i skuteczności usług świadczonych przez firmę InServices Agnieszka Szafrańska.

Zobacz...
img09

Eksperci reprezentujący firmę InServices wykazali się dużą wiedzą tematyczną, doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych oraz szczegółową znajomością programów unijnych.

Zobacz...
img09

Podczas całego okresu współpracy mieliśmy stały kontakt i w każdej chwili mogłem liczyć na konsultację.

Zobacz...
img09

Dzięki zaangażowaniu i rzetelności zespołu ekspertów tworzących aplikację, udało nam się uzyskać dofinansowanie w całości we wnioskowanej wysokości. Otrzymane środki zostaną przeznaczone na utworzenie długoterminowej strategii rozwoju eksportu.

Zobacz...
img09

Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług firmy InServices, którą - ze względu na profesjonalizm obsługi i skuteczność aplikacji - oceniamy, jako solidnego i rzetelnego doradcę. Zdecydowanie polecamy nowym klientom.

Zobacz...
img09

Dzięki aplikacji przygotowanej przez specjalistów z Inservices (...)znaleźliśmy się w gronie laureatów konkursu wyłonionych do dofinansowania.

Zobacz...
img09

Gmina Żarów wyraża pozytywną opinię o jakości i skuteczności usług świadczonych przez firmę InServices.

Zobacz...
img09

InServices to grupa doświadczonych specjalistów, posiadających szczegółową wiedzę w zakresie realizacji programów unijnych. 

Zobacz...
img09

Pani Agnieszka Szafrańska ukończyła szkolenie "Doskonalenie jakości wyrobów i usług przez wdrożenie wymagań nowej normy ISO 9001:2015 w firmie z branży doradczej i finansowo-księgowej."

Zobacz...
img09

Spotkanie prezentowało wysoki poziom zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym.

Zobacz...
img09

 InServices to firma, która świadcząc usługi szkoleniowe oraz w zakresie zarządzania projektami i interim management pomaga swoim klientom realizować marzenia o założeniu czy rozwoju ich działalności gospodarczej, lub zdobyciu nowych kwalifikacji i możliwości zawodowych.

Zobacz...
img09

Firma InServices jest godna polecenia dla firm chcących pozyskać dotację z Unii Europejskiej (...)

Zobacz...
img09

Rekomenduje firmę InServices Agnieszka Szafrańska jako profesjonalnego partnera w zakresie pozyskiwania środków finansowych dla przedsiębiorców.

Zobacz...
img09

(...) Zespół specjalistów, pod kierownictwem mgr Filipa Kołodziejczyka, zadbał o wysoką jakość każdego szczegółu wniosku wraz z kompletacją załączników. 

Zobacz...
img09

(...) Współpraca z firmą InServices przyniosła oczekiwane rezultaty - wspólny wniosek znalazł się na pierwszym miejscu Listy projektów rekomendowanych do dofinansowania. 

Zobacz...
img09

Certyfikat uczestnictwa Pani Agnieszki Szafrańskiej w szkoleniu podnoszącym kompetencje eksperckie w zakresie niezbędnym do prawidłowego udziału w procesach stanowieniach prawa pt. Wysokie kompetencje kluczem do aktywnego udziału partnerów społecznych w procesie stanowienia prawa.

Zobacz...