Wypełnij formularz, aby umówić się na bezpłatne spotkanie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

FRANCZYZA INSERVICES

Współpracuj z najlepszymi

O PROGRAMIE

InServices od 2007 r. świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa biznesowego i inwestycyjnego, specjalizując się w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Mamy bogate doświadczenie w projektach inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych, eksportowych i doradczych. W ramach organizacji funkcjonuje dział pozyskiwania funduszy oraz dział rozliczania projektów, dzięki czemu nasza oferta jest kompleksowa. Wysoką jakość świadczonych przez nas usług potwierdza certyfikat ISO 90001:2015. Inservices jest kwalifikowanym organizatorem szkoleń i usług doradczych w Bazie Usług Rozwojowych, dzięki czemu Klienci z całej Polski mogą finansować świadczone przez nas usługi przy współudziale dotacji unijnych.

KORZYŚCI DLA FRANCZYZOBIORCY

DOSTĘP DO ZASOBÓW LUDZKICH MARKI INSERVICES

InServices to firma świadcząca usługi doradztwa biznesowego od ponad 13 lat. Sprawdzony model biznesowy oraz praktyczne doświadczenia pozwoliły na nawiązanie współpracy z setkami klientów oraz realizacji wielu projektów z powodzeniem.

WSPARCIE MERYTORYCZNE WŁAŚCICIELA

Możliwość skorzystania z usług specjalistów dostępnych we wrocławskim oddziale. Stałe wsparcie analityka finansowego oraz osoby odpowiedzialnej za rozliczenie projektów.

GOTOWY MODEL BIZNESOWY I KNOW-HOW

Pomoc Franczyzodawcy we wczesnych etapach rozwoju działalności, pozyskaniu i wyposażeniu biura, rekrutacji zespołu. Wsparcie merytoryczne w dalszych etapach rozwoju działalności oraz wsparcie naszych specjalistów.

PONAD TO

W trybie konkursowym, niektóre elementy zapewniają wnioskującemu dodatkowe punkty, które mogą wyżej pomogą uzyskać wyższą pozycję w rankingu według którego instytucja przydziela środki finansowe. Do elementów premiowanych należą:

✓ Materiały reklamowe na start (ulotki, plakaty, wizytówki, banner)
✓ Znak Towarowy INSERVICES zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP
✓ Stały transfer wiedzy oraz możliwość konsultacji ws. poszczególnych projektów
✓ Pomoc w pozyskaniu dofinansowania z UOP lub pożyczki na rozwój biznesu
✓ Rozpoznawalna i dobrze kojarzona marka na rynku Wrocławskim
✓ Wsparcie marketingowe w kanale tradycyjnym oraz digitalnym

CIEKAWOSTKA

W 2020 roku w ramach projektu GoToBrand pozyskaliśmy:

4,5 mln złotych

Skuteczność pozyskanych dotacji w przypadku tego konkursu wyniosła aż 96%

Go To Brand to jeden z konkursów, w którym nasi pracownicy się specjalizują. Setki pozytywnie ocenionych projektów. Miliony pozyskanych środków. Dzięki naszym usługom klienci dotarli z promocją własnej działalności do ponad 1000 państw na całym Świecie.

✓ Pozyskaliśmy kilkadziesiąt milionów złotych dla naszych klientów
✓ Zapewniliśmy ponad 1000 wyjazdów w celu promocji firmy
✓ Rozliczyliśmy ponad 400 projektów
✓ Nasze profesjonalne podejście pozwoliło doprowadzić projekty do finalnego etapu, nawet podczas trwania Pandemii COVID-19

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

CASE STUDY

We współpracy z firmą Sky Tronic pozyskaliśmy 1 818 269,28 zł na rozwój przedsiębiorstwa w projekcie dotyczącym rozwoju geolokalizacyjnych bezzałogowych statków powietrznych. Program dotacyjny – Szybka Ścieżka pozwolił na sfinansowanie 80% wartości projektu. Zlecenie zostało zrealizowane w 2018 roku. Projekt obejmował przygotowanie szczegółowego biznes planu w celu pozyskania dotacji na projekt “Indentyfikacja przetrzeni 3D za pomocą bezzałogowego statku powietrznego i budowa wirtualnej struktury w wydajnej reprezentacji w postaci drzew ósemkowych”. Współpraca z firmą przebiegła bezproblemowo w bardzo szybkim tempie. Włożony wysiłek specjalistów InServices przełożył się na wysoką skuteczność i w pełni zadowalającą realizację projektu.

We współpracy z firmą Luxon sp. z o.o. pozyskaliśmy 989 854,60 zł na realizację badań przemysłowych i prac rozwojowych przedsiębiorstwa. Zlecenie zostało zrealizowane terminowo, oraz w pełni profesjonalnie. Nasi specjaliści wykonali biznes plan w celu pozyskania dotacji na projekt: „Rozwinięcie działalności B+R przedsiębiorstwa Luxon Sp. z o.o. polegającej na przeprowadzeniu badań przemysłowych i prac rozwojowych dotyczących opracowania nowych produktów”. Cały koszt realizowanego projektu został oszacowany na kwotę 1 417 907 zł. Dotacja obejmowała 70% wydatków.

Współpracując z firmą Medicom zrealizowaliśmy projekt pt. „Internacjonalizacja usług MEDI.COM Sp. z o.o. w postaci innowacyjnego oprogramowania w medycynie zgodnego ze standardami rynków zagranicznych”. W ramach programu GO GLOBAL pozyskaliśmy fundusze na realizacje aplikacji medycznej. Poziom wsparcia wyniósł 85% wydatków.

Nasi specjaliści byli odpowiedzialni za przygotowanie dokumentacji na zwiększenie skali komercjalizacji na rynkach światowych wyników badań naukowych lub prac rozwojowych polskich firm. Celem było między innymi przygotowanie strategii wejścia na rynek niemiecki i francuski.

Wniosek o dofinansowanie pozytywnie przeszedł ocene formalna i merytoryczną, w efekcie czego przyznano MEDI.COM maksymalna kwotę dotacji w programie GO_GLOBAL.PL.

WYMAGANIA

WKŁAD WŁASNY

ok. 80 000 zł

OPŁATA WSTĘPNA

50 000 zł

OPŁATA BIEŻĄCA

10% obrotu,
5 000 zł / msc

OPŁATA MARKETINGOWA

3% obrotu

MILE WIDZIANE

✓ doświadczenie w doradztwie gospodarczym i znajomość tematyki funduszy unijnych mile widziane
✓ orientacja na cel i duża samodzielność
✓ posiadanie środków finansowych niezbędnych do rozpoczęcia działalności
✓ współpraca może polegać na zdobywaniu nowych Klientów lub na stworzeniu
✓ własnego zespołu projektowego zajmującego się przygotowywaniem dokumentacji projektów

KONTAKT


Właściciel
Grzegorz Szafrański
g.szafranski@inservices.pl
693 906 651
InServices
Zasięg sieci: ogólnokrajowy
Ulica: Piławska 8/1
Miasto: 50-538 Wrocław
www.inservices.pl

    informacje o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych RODO Polityka Prywatności