Wypełnij formularz, aby umówić się na bezpłatne spotkanie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

DORADZTWO BIZNESOWE

dotacje unijne

DORADZTWO BIZNESOWE

Skorzystaj z kilkunastu lat doświadczenia naszych specjalistów.

Wciąż powiększający się rynek i dynamiczny rozwój nowych technologii sprawiają, że zarządzanie biznesem staje się coraz bardziej złożonym procesem. Dlatego wiele podmiotów gospodarczych decyduje się skorzystać ze specjalistycznego doradztwa biznesowego. Nie ma w tym nic dziwnego. W InServices wychodzimy z założenia, że warto czerpać ze zdobytego przez innych doświadczenia.
dotacje unijne projekty

Z analiz ekspertów wynika, że polskie przedsiębiorstwa mogą rozwijać się jeszcze dynamiczniej. W wielu przypadkach przeszkodą okazuje się brak środków finansowych pozwalających na wdrożenie innowacyjnych projektów. Rozwiązaniem tego problemu są środki zewnętrze pozyskane w ramach dotacji unijnych i krajowych programów dofinansowujących firmy. Jak pokazują wyniki badań, skorzystanie z usług firm doradczych przy aplikowaniu o środki finansowe jest w pełni racjonalne i przynosi wymierne korzyści. Pisanie wniosków unijnych oraz cały proces aplikacji o środki z UE jest zajęciem skomplikowanym i wymagającym wiele pracy. InServices specjalizuje się w pisaniu wniosków unijnych i przygotowywaniu kompleksowej dokumentacji wymaganej w trakcie aplikowania o środki zewnętrzne.

Skorzystaj z bogatego doświadczenia naszych ekspertów
Warto zdawać sobie sprawę, że połączenie wiedzy teoretycznej z doświadczeniem ekspertów zapewnia skuteczne i kompleksowe zarządzanie projektem we wszystkich jego fazach. Co ważne, w większości konkursów na etapie realizacji projektów usługi doradcze są kosztami kwalifikowanymi. W praktyce oznacza to, że można otrzymać na nie refundację. Do takich konkursów zaliczają się nabory na projekty badawczo-rozwojowe, programy eksportowe, innowacyjne i wiele innych.

Doradztwo biznesowe to nie tylko pisanie wniosków unijnych i pozyskiwanie środków zewnętrznych, ale także wsparcie biznesu na każdym etapie rozwoju. W związku z tym, specjalizujemy się w budowaniu i wdrażanie strategii biznesowych, wprowadzaniu produktów na rynki zagraniczne oraz analizie wewnętrznej i zewnętrznej przedsiębiorstwa. W każdym z wymienionych obszarów możemy pochwalić się dużą skutecznością potwierdzoną sukcesami naszych klientów.

Usługi InServices w ramach doradztwa biznesowego

BUDOWANIE
budowanie i wdrażanie strategii biznesowych, marketingowych
KOORDYNOWANIE
koordynowanie kluczowych procesów firmy oraz działań związanych z jej funkcjonowaniem
TWORZENIE
tworzenie kompleksowej dokumentacji (tworzenie biznesplanu, studium wykonalności, analizy finansowej, wniosków dotacyjnych)

ANALIZOWANIE
analiza wewnętrznej i zewnętrznej struktury przedsiębiorstwa, możliwości współpracy, pozycji i zagrożenia ze strony konkurencji
WDRAŻANIE
wsparcie w wprowadzaniu produktów na rynek krajowy, zagraniczny; wprowadzanie firmy na nowe rynki, wdrażanie innowacji

Przedsiębiorcom, którzy zdecydowali się na współpracę z InServices dostarczamy nowoczesne i praktyczne rozwiązania odpowiadające specyfice konkretnego biznesu.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co ma swoje odzwierciedlenie w dużej efektywności działań. Przede wszystkim, zależy nam na optymalizacji organizacji przedsiębiorstwa oraz zachodzących w nim procesów. Zatrudniamy najlepszych ekspertów, mogących pochwalić się konkretnymi sukcesami w branży doradztwa biznesowego. Dzięki temu, nasi klienci od początku do końca mogą liczyć na kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Dowodem na to są pozytywne referencje wystawianie przez podmioty gospodarcze współpracujące z InServices.
Przedsiębiorstwo wydające pieniądze na ten cel musi mieć pewność, że rzeczywiście firma doradcza zna się na rzeczy i posiada odpowiednią wiedzę. Dlatego warto sprawdzić co o InServices twierdzą dotychczasowi klienci i partnerzy.